Наші послуги

Наші послуги

ТОБІ – Відеоспостереження

Наша компанія — експерт в сфері установки, монтажу та підключення системи відеоспостереження. Монтаж відеоспостереження протягом багатьох років — це додаткова послуга «ТОБі». Організація відеоспостереження вимагає від вас не тільки бажання, але і якісне професійне обладнання. Використовувана техніка для відеоспостереження не повинна бути категорії «як у сусіда», адже треба враховувати специфіку об’єкту, що охороняється і завдання які ставите ви. Замовивши послугу монтажу відеоспостереження «під ключ» у нас, Ви отримуєте цілий ряд переваг:

  • Установка камер відеоспостереження. Монтаж камери всередині приміщення або ж установка камери відеоспостереження на вулиці. Позиціонування камер відеоспостереження згідно з технічним завданням на установку відеоспостереження.
  • Монтаж пристроїв живлення. Подача живлення на камери відеоспостереження потрібного вольтажу. У разі установки IP відеоспостереження якщо дозволяє обладнання настройки живлення по «вільної парі» протоколу POE згідно з технічним завданням на установку відеоспостереження.
  • Монтаж відеореєстратора і пуск-налагоджувальні роботи. Установка відео реєстратора, монтаж серверного шафи, підключення камер відеоспостереження, установка жорстких дисків (для запису відео потоку), налагоджувальні роботи по зміні часу або ж прив’язка до датчиків руху, настройка режимів відео запису, а також зон приватності згідно технічного завдання на монтаж відеоспостереження.
  • Налаштування віддаленого доступу, підключення до локальної мережі. Установка і налаштування програмного забезпечення при використанні платних версій програмного забезпечення вартість додатків оплачується замовником окремо. Не встановлюємо неліцензійне ПЗ і ПЗ, що порушує існуючі закони України.
  • Налаштування мережевого відеореєстратора або відеосервера. Установка програмного забезпечення та налаштування мережевого відеореєстратора NVR, установка програмного забезпечення та налаштування мережевого відеосервера.
  • Прокладка кабелю. Прокладка кабелю при установці відеоспостереження в коробі, гофротрубі або відкритим способом, прокладка кабелю UTP, коаксіального або сигнального.

Переваги при установці камер відеоспостереження

Замовляючи монтаж камер відеоспостереження в нас  Ви отримуєте ряд переваг:

  • Низькі ціни.
  • Технічна підтримка та безкоштовне гарантійне обслуговування.
  • Робота з об’єктами будь-якої складності, різних розмірів.

Будемо раді Вам допомогти.