Наші послуги

Наші послуги

ТОБі – конференції

Компанія «ТОБі» разом з партнером ЮнітСолюшн пропонує проектування, монтаж, налагодження та обслуговування конференц-систем для різних потреб. Вони бувають трансляційні і селективні.

Трансляційні-системи

Складаються системи конференц зв’язку з основних центральних блоків, настільних або врізного мікрофонних пультів, а також комутаційного обладнання. Врізні пульти, найчастіше, монтують в підлокітники крісел або поверхні столів. Їх основною перевагою є суттєва економія вільного простору. Сьогодні існують бездротові конференц системи, цифрові і аналогові системи для конференцій.

Конференц-зв’язок активно розвивається як корпоративна комунікація. Дане обладнання є комплекс звукових пристроїв, які забезпечують спілкування між учасниками:

  • з’їздів;
  • слухань;
  • конференцій;
  • засідань.

Робочі місця учасників обладнуються мікрофонами, що дозволяє брати участь в дискусіях і виступати всім учасникам заходів.

Системи можуть працювати як під управлінням операторів, так і в автоматичному режимі. У разі керування системою операторами, включення / відключення мікрофонів в залі здійснюється операторами за вказівками Голів. Що ж стосується автоматичного режиму роботи, то тут мікрофони працюють виходячи з існуючих пріоритетів і черг регламенту.

Селективні конференц-системи

Такими називають системи, які дозволяють проводити голосовий зв’язок між кількома станціями по дротах. Найчастіше станції знаходяться в одній будівлі. Селекторний зв’язок є різновидом аудіоконференцій.

Конференц-системи встановлюють в залах засідань, конференц-залах, конгрес-холах, в навчальних аудиторіях, а також в інших приміщеннях, в яких необхідно провести дискусію або конференцію. Сучасні технології аудіоконференцій відповідають високим стандартам зв’язку.