Про компанію

Про компанію

ТОБі (Технології Онлайн Бізнесу) — молода динамічна компанія однодумців, в якій основними принципами роботи є високий професіоналізм, відповідальність перед кожним клієнтом і надійність результату. В життя ці принципи втілюються командою висококваліфікованих фахівців, які працюють на благо компанії і поділяють спільні цінності та цілі. Наша компанія вітає і заохочує ініціативу і творчий підхід наших співробітників, що, безумовно, є одним з найважливіших критеріїв успіху в роботі з нашими клієнтами.

Стабільність і відповідальність — фундамент нашої роботи. Ми допомагаємо нашим клієнтам відчути впевненість у всіх сферах діяльності компанії, і пропонуємо грамотний, індивідуальний підхід до реалізації кожного проекту. Правильність і чіткість дій всіх фахівців «ТОБі» дозволяють нам виконувати будь-які завдання з світу цифрових технологій  на найвищому рівні.

Перевагами нашої компанії є:

  • Багаторічний успішний досвід роботи в області забезпечення проводового та безпроводового доступу до меректежі Інтернет, побудови ІТ-мереж будь-якого рівня складності, встановлення систем відеоспостереження та SMART-систем для домів та офісів, проектування та налагодження систем аудіо та відео конференц-звязку, надання рекомендацій у підборі цифрового обладнання тощо;
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта і побудова подальшого партнерства на принципах розуміння і довіри;
  • Висококваліфікований і компетентний склад співробітників, які складають основу компанії і відповідають найвищим професійним вимогам. До того ж ми реалізуємо власну програму розвитку професіоналізму наших співробітників і виробляємо підготовку щодо підвищення їх освітнього рівня і кваліфікації, що також сприяє впровадженню кращої практики.
  • Співпраця з провідними світовими компаніями, продукція яких становить технічну базу на всіх рівнях надання послуг. У роботі ми використовуємо тільки  передові і сучасні технології;
  • Інноваційний підхід до проектування нових об’єктів і гарантія найвищого рівня результатів.

«ТОБі» прагне бути кращою в своїй галузі, тому в своїй роботі використовуємо тільки якісну продукцію, що відповідає всім світовим вимогам і стандартам. Грамотний, професійний, індивідуальний підхід до реалізації різних проектів будь-яких рівнів складності, а також правильність і чіткість дій всіх фахівців дозволяють виконувати будь-які роботи в найстисліші терміни і надавати всі переваги відповідальної і сучасної компанії. Наш девіз — висока якість, надійні гарантії і стабільність результатів.

Основною метою діяльності «ТОБі» є зробити доступний цифровий світ для кожного, а також максимальне задоволення потреб і очікувань наших клієнтів.

У своїй роботі ми керуємося 4 основними правилами. Це — професіоналізм, швидкість, ефективність і відповідальність. У нашій компанії кожен з цих принципів здійснюється як в роботі кожного окремого співробітника, так і в діяльності всієї команди.

Для досягнення вищезазначених цілей компанія виконує наступні завдання:

Розвиток і самовдосконалення компанії, її орієнтація на довгострокову і стабільну діяльність, як в рамках України, так і за кордоном.

  • Знаходження індивідуального підходу до кожного клієнта і розвиток довгострокових відносин з партнерами, спираючись на найвищі стандарти професіоналізму;
  • Здійснення якісного, конкурентоспроможного і ефективного бізнесу, що враховує всі побажання і пропозиції клієнта і розрахованого на отримання максимального результату;
  • Формування довготривалих партнерських відносин з провідними світовими компаніями, заснованих на принципах сумлінності та етики;
  • Забезпечення самореалізації та кар’єрного зростання для всіх співробітників компанії і створення на цій основі кваліфікованої команди професіоналів.

Напишіть нам

Ми завжди раді відповісти на все ваші питання

ОбОбов’язково напишіть нам!