Наші послуги

Наші послуги

ТОБІ – ПІДКЛЮЧЕННЯ

Високошвидкісний Інтернет «ТОБі»

Ми пропонуємо Вам підключення до мережі Інтернет в Івано-Франківській (Тлумацький р-н, Долинський р-н, Тисменецький р-н, Надвірнянський р-н, Яремчанський р-н, Коломийський р-н) та Закарпатській (Рахівський р-н) областях на основі найсучасніших технологій.

Наші оптико-волоконні мережі побудовані за технологією FTTН — «волокно до домівки», що дозволяє досягти високих швидкостей незалежно від віддаленості об’єкта і кількості абонентів в будівлі. За допомогою оптичних ліній зв’язку побудовані високошвидкісні мережі передачі даних з використанням технологій Ethernet, TCP / IP, MPLS та ін.

Підключення абонентів проводиться оптичним кабелем з перетворючем, що прокладається від приміщення абонента до обладнання провайдера. Більшість абонентського обладнання (персональні комп’ютери, ноутбуки) уже оснащено всіма необхідними інтерфейсами, а значить, установки додаткового обладнання (модеми, трансивери і ін.) не потрібно. Додаткове обладнання (wifi-маршрутизатор) потрібно лише в разі бажання абонента забезпечити доступом до Інтернет одночасно кілька пристроїв і \ або організувати бездротову (wifi) зв’язок в приміщенні.

У разі відсутності технічної можливості підключення на Вашу адресу, наша компанія готова розробити проектну документацію та організувати підключення високошвидкісного Інтернету по оптоволоконними лініями зв’язку або по радіоканалу.

Чому підключаються до нас

Стабільне з’єднання і швидкість

Сучасна технологія високошвидкісного доступу xPon дозволяє нам організувати високошвидкісне підключення до мережі Інтернет. Швидкість передачі даних до 1 Гбіт / сек. «ТОБі» інтернет для всіх потреб! Нам не потрібна телефонна лінія.

Швидке підключення

Просто залиште заявку на підключення на сайті або по телефону, і ми підключимо Вас до інтерне  у зручний  час.

Цифрове телебачення

Відмінна якість зображення і звуку, яке на порядок вище характеристик аналогового кабельного ТБ. На час тестування сервісу послуга надається абсолютно безкоштовно.

Зручні способи оплати

Сплачуйте Інтернет зручним для Вас способом: банківською картою, через Інтернет-банкінг, термінали або електронні гаманці. Керувати своїм особовим рахунком Ви можете через особистий кабінет.

Контроль за витратами

Зручний особистий кабінет дозволяє контролювати Ваші витрати і управляти особовим рахунком з будь-якої точки світу.

Високий рівень сервісу

Ми завжди готові обговорити Ваші пропозиції, відповісти на питання і вирішити проблеми. Ми на зв’язку з Вами в соціальних мережах, в співтоваристві, через скайп, за телефонами.

Гнучкі та вигідні тарифні плани

Чесні тарифні плани без «зірочок» і застережень. Чесні безліміти, розроблені з урахуванням ваших побажань.