Наші послуги

Наші послуги

ТОБі — обладнання

Підбір обладнання

Сьогодні оптимальний вибір комп’ютерного обладнання і правильний підбір програмного забезпечення є необхідною умовою конкурентоспроможності підприємства та ефективного використання вкладених коштів.

Компанія » ТОБі » здійснює комплексні поставки обчислювальної техніки, оргтехніки, мережевого, телекомунікаційного обладнання і програмного забезпечення. При виконанні проектних поставок ми забезпечуємо повний комплекс послуг, починаючи від аналізу потреб Замовника закінчуючи монтажем, пусконалагоджувальними роботами, технічною підтримкою і пост продажного сервісним обслуговуванням поставленого обладнання та програмного забезпечення.

Комп’ютери здатні замінити майже всю техніку в будинку, шкода, що тільки кави не варить (але на це існує моддінг). Але це не просто розважальний центр. Можливості цього ПК спонукатимуть Вас на самонавчання. Ви можете повноцінно використовувати потенціал інтернет-простору, Ви можете вивчати будь-які програми, починаючи від вивчення іноземних мов до мистецтва йоги, ви можете заробляти на ниві фрілансу. І все це за допомогою свого комп’ютера.

Крім того, здійснюємо підбір обладнання для систем конференц-зв’язку (разом з нашими партнерами), відеоспостереження, SMART-технологій для дому та для бізнесу.