Smart системи

ТОБі – смарт-системи

Технологія смарт-системи об’єднує в собі системи автоматизації та інтелектуального управління обладнанням в приміщеннях. Сукупність функціональних, простих в монтажі і використанні пристроїв забезпечують максимальну безпеку розумного будинку, комфорт і естетичність, зручність експлуатації, а також економію енергоресурсів і, як наслідок, низькі експлуатаційні витрати. Компанія «ТОБі» пропонує послуги з налагодження SMART-систем. Після установки комплексного обладнання Ви зможете управляти освітленням, опаленням, кондиціонуванням, приводами жалюзі, ролетами, сигналізацією, домашнім кінотеатром і іншими технічними можливостями. Автоматизація будівель. Ця функція включає в себе управління освітленням розумного будинку (світловими сценаріями і автоматичними алгоритмами, електропостачанням, багатозонним клімат-контролем), електроприводами (автоматизованими шторами, жалюзі, вікнами та ролетами, воротами), технічної сигналізацією (датчиками витоку інформації, контролю справності інженерних пристроїв) . Розважальні функції. Кращий розумний будинок передбачає установку устаткування мультирум, що дозволяє розподіляти аудіо- та відеосигнали з єдиного центру по кімнатах. Любителі перегляду фільмів часто замовляють монтаж домашнього кінотеатру, який включає спеціальну обробку приміщення (установку шумоізоляції, звукопоглинальних панелей, компонентів і меблів), організацію освітлення, інсталяцію системи управління, аудіо- та відеоапаратури високого рівня. Від складності монтажу для забезпечення безпеки і типу обраних функцій залежить ціна розумного будинку. Забезпечення зв’язку. Ця функція включає установку комп’ютерної мережі, в тому числі Wi-Fi, підключення до Інтернету, IP-телефонії, створення мережевих сховищ, web-серверів, налагодження каналу зв’язку з мобільними пристроями і переносними панелями. Ціни на монтаж систем обладнання Розумного будинку і автоматизації залежать від виду обраних внутрішніх мереж зв’язку і складності установки.

Системи автоматизації і безпеки будинку
У технічному відношенні пристрої розумний будинок можуть бути розділені на три групи.
  • Компоненти контролю. Ця група включає датчики параметрів середовища або прилади, що контролюють техніку. До компонентів контролю відносяться інженерні мережі (наприклад, пристрої, що блокують водопостачання при раптовому прориві труби), пожежне обладнання (спеціальні датчики задимлення), сигналізація (датчики несанкціонованого проникнення в приміщення, що подають тривожний сигнал в службу безпеки) і багато іншого.
  • Панелі управління і пульти. Система управління розумний будинок безпечна і працює за допомогою спеціальних пристроїв і пультів: стаціонарних (великі екрани, встановлені на стінах) або переносних (з маленькими дисплеями). Завдяки сучасним технологіям управління може здійснюватися через ноутбук, смартфон або планшетний комп’ютер власника.
  • Центр керування. Його призначенням є забезпечення взаємозв’язку між компонентами першої і другої груп, а також подача сигналів зовні: відправка SMS на стільниковий телефон відсутнього власника, передача інформації про надзвичайні ситуації на пульти служб безпеки (пожежних, поліції) або комунальних служб, що відповідають за інженерні мережі.